Oferty dla szkół - Warsztaty

Szanowni Dyrektorzy Szkół i Nauczyciele!
 
Kierując do Państwa naszą ofertę pragniemy zaprosić do współpracy i pokrótce przybliżyć szeroką gamę usług FIRMY EDUKACYJNEJ „Angmen” działającej na terenie Śląska od 1995.
 
To co najbardziej wyróżnia naszą szkołę językową – koncesjonowanego organizatora turystyki nr 440 to fakt, iż oprócz standardowych ofert kursowych, każdego roku proponujemy naszym słuchaczom (i nie tylko) wypoczynek połączony z nauką języka czyli obozy językowe w kraju i za granicą oraz warsztaty językowe w Wielkiej Brytanii.
 
Pragniemy zaoferować Państwu udział w Warsztatach Językowych w Wielkiej Brytanii.
Oferta ta skierowana jest do młodzieży szkolnej w wieku od 10 do 18 lat, która poznaje tajniki języka angielskiego oraz kulturę Wielkiej Brytanii, dosłownie i w przenośni, „od kuchni”,  mieszkająć u rodzin angielskich i pracują na bazie zeszytów warsztatowych, które sukcesywnie wypełniają podczas zwiedzania poszczególnych obiektów.
 
Wyjazd na Warsztaty Językowe daje możliwość poznania wielskiej metropolii jaką jest Londyn. Oferta ta jest uzupełnieniem programu nauczania języka angielskiego, a także geografii i historii.
 
       Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom pragniemy złożyć ofertę nieodpłatnego wyjazdu dla
 lektora-opiekuna z Państwa szkoły przy założeniu, iż Państwo zgłaszacie spośród swoich uczniów grupę minimum 15-20 osób do udziału w warsztatach.
 
Ze względu na fakt, iż jest to wyjazd edukacyjny z naszej oferty skorzystało już wiele szkół min. Zespół Szkół Katolickich, Gimnazja nr 16 i 25 z Zabrza, Salezjański Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tarnowskich Górach, Zespół Szkół Sportowych z Siemianowic Śl, Miejskie Gimnazjum nr 3 w Knurowie, Zespół Szkół nr 10 z Gliwic, Prywatne Gimnazjum ART z Tych i wiele innych, gdzie na wyjazd zgłaszają się całe zespoły klasowe.
 
Termin oraz cena aktualnych wyjazdów:

Warsztaty Językowe - Londyn i Canterbury

     

Impreza organizowana jest już od wielu lat. Program wycieczki jest tak dopracowany, aby zobaczyć jak najwięcej jak najciekawszych miejsc w Londynie. Program, transport, wyżywienie - wszystko jest zapięte na ostatni guzik.

 
Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy i skorzystania z niepowtarzalnej szansy na zwiedzanie zabytków i miast Wielkiej Brytanii. W zakładkach Angmen - Travel przedstawiamy szczegółowy program wyjazdu. Na Państwa życzenie możemy również przesłać zdjęcia z dotychczasowych warsztatów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców możemy także zorganizować prezentację dla Rodziców pociech zainteresowanych wyjazdem.
 
W przypadku wszelkich pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z Dyrektorem Firmy Edukacyjnej „ANGMEN” Mariuszem Drogokupiec pod numerem 601 410 477.
Wszelkich informacji udzielą Państwu również sekretariaty naszych placówek:
·         Zabrze, 41-800 ul. Wolności 154, tel. 32 274 85 82
 
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Ebookshop księgarnia edukacyjno językowa Platforma e-learningowa Angmen Travel Przedszkole językowe Magic Fairyland

Copyright © 2024 Firma Edukacyjna ANGMEN

JĘZYKI ŚWIATA OD A DO Z | Kursy języków obcych | Biuro tłumaczeń | Turystyka językowa | Księgarnia językowa

wykonanie: GTECH.pl