Referencje

REFERENCJE NASZYCH SŁUCHACZY


 

 „Szkoła Językowa ANGMEN jest bardzo fajna i nowoczesna dzięki e-learningowi. Organizuje ciekawe kolonie i wyjazdy w Polsce i nie tylko. Możemy się w niej nauczyć wielu języków obcych. Pracownicy i nauczyciele są bardzo mili i sympatyczni.”

Alicja i Monika - placówka Zabrze


 „Szkoła bardzo przyjemna, prowadzący z dobrym podejściem do ucznia; potrafią dostosować poziom dla całej grupy. Wraz z własną pracą można dobrze opanować język. Szkoła godna polecenia.”

Sebastian - placówka Zabrze


 "Bardzo podoba mi się w Szkole Językowej Angmen. Nauka jest tu prowadzona w sposób ciekawy i profesjonalny. Lektorzy są bardzo sympatyczni".

Aneta i Wioletta - placówka Lędziny


 "Miła atmosfera, sympatyczni pracownicy i wykwalifikowana kadra lektorska".

Kornelia - placówka Lędziny


 "Firma jest po prostu genialna! Lekcje są dostosowane do umiejętności uczniów. Organizowane przez tę firmę obozy są świetne. Poznaje się świetnych ludzi, nie można się tam nudzić. Jest organizowanych bardzo dużo zabaw i konkursów."

Kamila - placówka Czeladź


REFERENCJE NASZYCH LEKTORÓW


„Platforma to innowacyjna forma nauki języków, szybka komunikacja z kursantami; oszczędność czasu i jednocześnie efektywność nauki języka obcego.”

p. Marta - placówka Zabrze


 "Bardzo przyjemnie naucza mi się w tej placówce. Dzięki platformie e-learningowej można łatwo i szybko nawiązać kontakt z kursantami".

p. Ola - placówka Lędziny


 „Solidna firma, dobrzy lektorzy, ciekawe zajęcia, dużo pomocy dydaktycznych, różnorodne poziomy nauczania".

p. Ania - placówka Czeladź


 "Jedna z nielicznych szkół językowych, która nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce stawia na indywidualizację nauczania, dostosowywanie form, metod, tempa pracy, materiału nauczania do potrzeb poszczególnych - indywidualnych słuchaczy. Ciepła atmosfera - tu nikt nie pozostanie anonimowy"

p. Aga - placówka Czeladź


 

Ebookshop księgarnia edukacyjno językowa Platforma e-learningowa Angmen Travel Przedszkole językowe Magic Fairyland

Copyright © 2024 Firma Edukacyjna ANGMEN

JĘZYKI ŚWIATA OD A DO Z | Kursy języków obcych | Biuro tłumaczeń | Turystyka językowa | Księgarnia językowa

wykonanie: GTECH.pl